Výlet do Bontonlandu

28. července 2010 v 17:55 | Kačka |  Kecy jednoho magora
...To jsem se tak jednou sebrala a vyšla si na Václavák do Bontonlandu.


Popravdě řečeno, byla jsem si "obhlídnout terén" - hodlám se tam totiž v co nejbližší době vypravit s mamkou a pořídit si něco hezkého k narozeninám (viz minulý článek).

Trošku jsem se obávala, že tam nebudou mít to, co chci - třeba že tam bude jen The Resistance a ne ostatní cédéčka.

Díky Bohu, nakonec mě Bontonland celkem mile překvapil.

Po chvilce bloudění jsem nalezla oddělení Rock and Pop, s trochou obtíží nalezla písmenko M a pak se trochu zarazila, když tam nic od Muse nebylo. Pak mi došlo, že oddělení končí "Mo" a já musím zahnout za roh, abych pokračovala v abecedě.

V polici byl Showbiz, Absolution, Origin of Symmetry, Black Holes and Revelations i The Resistance. Trošičku mě sice zamrzelo, že nemají H.A.A.R.P. a Hullabaloo Soundtrack, ale Hullabaloo DVD i H.A.A.R.P. DVD + CD se naštěstí dá objednat na internetu. (Fakt se těším, až si je koupím. ^^)

Když jsem si oddechla, že mají aspoň CD, řekla jsem si, že se porozhlédnu kolem. Moje nejoblíbenější část byla vždy ta s plakáty, kalendáři a oblečením. Chvilku jsem tak brouzdala, až jsem došla k nabídce plakátů. Tak jsem listovala... a listovala... a pak PRÁSK! Přímo na mě se koukali Dom, Matt a Chris. Yay. Mají tři typy plakátů s Muse, jeden jako obrázek The Resistance (tady), další černobílý se skupinou (tady) a třetí starší, s fotkou skupiny tak z roku 2006 (bohužel nemám foto).

A jako třešničku na dortu jsem objevila i neoficiální kalendář! A jsou tam naprosto bombastický fotky. Tady máte obal zepředu a tady zezadu se zmenšeninami fotek.

Taaakže - peněženko, třes se! Tohle bude tvůj velký den.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama