Hezká videa ze živáků :)

28. července 2010 v 18:32 | Kačka |  Muse
Možná jste si za těch pár článků už uvědomili, s kým máte tu čest. Veškerý svůj čas na počítači věnuju brouzdání po internetu a psaní tohoto blogu.

Narazila jsem na pár moc hezkých videí z "gigů", snad se vám budou líbit tak jako mně :)Tohle je vážně moc hezké, dokonce s úvodem! Ten jejich nástup je oslňující. (A Dom má hustý kalhoty xD)


Tady se spojily asi dvě kapely, kterých si nejvíc vážím - Muse a AC/DC.


I když si Matt trochu upravuje riff, tohle provedení Plug In Baby se jim moc povedlo, a ta show je úžasná! Mimochodem, Matt se cca kolem 2:30 začne děsně smát. Jde o to, že si přímo v první řadě chtěl jeden dost obtloustlý fanoušek sundat v záchvatu extáze tričko, ale nějak se mu zaseklo a Matt měl přímo ve výhledu jeho chlupatej pupek. Asi o čtvrt minuty později ho ještě povzbuzuje, aby si to tričko sundal úplně :D


Mattovi se při New Born rozbila kytara, tak tu starou elegantně "zahodí" a téměř bez povšimnutí diváků si ji vymění. (Vypadá to spíš jako kouzlo, vážně se to stane hrozně rychle.)


A poslední - fanoušci Muse jistě vědí, že Matt není při živých koncertech zrovna... výřečný. Možná má strach, že se mu povede něco jako v roce 2001 na Route du Rock.
  • "Merci beaucoup. This is our last song now, (Dom - Thank you), Thank you very much indeed. We're doing a tour, coming back in.. ahh, get a grip. (Chris - It's Gone) Lost the plot. I've lost the plot, I've lost the fucking plot mate. what? What? Say it. You wanna say something? (Dom - No) Say something quick. I never know what to say in case you hadn't noticed. I never know what to say, just make a dick of myself everytime. (Dom - Anyway, this song is called Bliss, bye bye)"
Ale tady nejenže zaválí na kytaru, dokonce promluví více než tři slova! Yay.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama