Fuckin’ fuckin’ fuckin’ fuckin’ little fuckin’ fuckin’ little fuckin’ fuckin’ fucker, yeaaaaaaaaaah.

27. července 2010 v 19:21 | Kačka |  Muse
S písničkou Feeling Good (huh, trochu ironie) si  prozpěvuju něco ve stylu "zas*anej s*áááááč, jdi do hajzluuuuuuu, zas*anej s*a-a-a-ááááč, jdi si do hajzluuuuuuuuu, natrrrrrhnu ti pr*e-e-e-eeel, tak už jdi do hajzluuuuu, ty mě se*eš, ty mě se*eš, ty mě se*eeeeeeeeš, tak jdi do hajzluuuuuu, už jdi do hajzluuuuuu." Omlouvám se všem, které mé chování pohoršilo - jen mi přestaly fungovat oba programy na stahování videí najednou, a já jsem teď odříznutá od přísunu nové hudby...

Ale to není to, o čem vás hodlám zpravit v tomto článku. Chci vám ukázat jedno naprosto boží video, na kterém Muse předvádějí naživo právě cover písně Feeling Good do jednoho španělského rádia.


Možná vás zarazil název tohoto příspěvku - no, řekněme, že to je věta, kterou tam Matt Bellamy pronese ve druhé sloce... Ne, není opilý. Není zdrogovaný. Není to debil. Prostě si zase dělá to, co chce, a je mu jedno, kdo mu na to co řekne. Vedení tohoto rádia mu totiž před začátkem jejich vystoupení nakázalo, ať na jevišti nedělají bordel, nerozbíjí vybavení, a ať hlavně pro lásku Boží nenadávají.

To už jim rovnou mohli říct, ať odrecitují slovník vulgarismů, ožerou se jako prasata a rozmlátí všechno v okruhu deseti kilometrů, účinek by to mělo zhruba stejný.

Samozřejmě že svobodomyslní Muse udělali přesný opak toho, co jim bylo řečeno.... A proto je taky máme tak rádi, že jo ;)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama